Skip to main content Skip to main content
Šriftas:
A
A
A
Fonas:
baltas
Juoda
Iliustracijos:
Rodyti
Slėpti
BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Informacija asmenims teikiama telefonu (8 5) 271 7256 ir el. paštu , .

Prašymai dėl Įtariamųjų, kaltinamųjų ir nuteistųjų registro pažymų (teistumo / neteistumo pažymos) ir išrašų išdavimo gali būti pateikiami elektroniniu būdu per elektroninių paslaugų portalą, paštu adresu: Šventaragio g. 2, LT-01510 Vilnius arba elektroniniu paštu (jei yra galimybė identifikuoti pareiškėją). Pažymos ir išrašai, pasirašyti elektroniniu parašu adoc formatu, bus pateikiami elektroniniu būdu per elektroninių paslaugų portalą. Popierinės pažymos ir išrašai, pasirašyti fiziniu parašu, atsiimami asmeniškai Šventaragio g. 2 Vilnius arba siunčiami registruota pašto siunta (siuntimas registruotu paštu užtrunka 2-3 d.d.).

Prašymai dėl Administracinių nusižengimų registro pažymų ir išrašų išdavimo gali būti pateikiami elektroniniu būdu per elektroninių paslaugų portalą, elektroniniu paštu [email protected] (jei yra galimybė identifikuoti pareiškėją) arba paštu adresu: Šventaragio g. 2, LT-01510 Vilnius. Pažymos ir išrašai bus pateikiami elektroniniu paštu, siunčiami pašto siunta arba bus pateikiami elektroniniu būdu per elektroninių paslaugų portalą.