Skip to main content
BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS
www.nksc.lt

Nacionalinis kibernetinio saugumo centras prie Krašto apsaugos ministerijos (NKSC) – pagrindinė Lietuvos kibernetinio saugumo institucija, atsakinga už vieningą kibernetinių incidentų valdymą, kibernetinio saugumo reikalavimų įgyvendinimo stebėseną ir kontrolę, ypatingos svarbos informacinės infrastruktūros kibernetinį saugumą ir informacinių išteklių akreditaciją.

Pranešti apie incidentą galima elektroniniu paštu arba užpildžius tinklalapyje www.nksc.lt/pranesti.html nurodytą formą.

www.nksc.lt/irankiai NKSC rekomenduoja papildomus įrankius interneto naudotojams, kurių pagalba galima tikrinti, ar tinklo įrenginiuose nėra saugumo spragų.
ittpagalba.vrm.lt Informatikos ir ryšių departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Informacinių technologijų ir telekomunikacijų pagalbos tarnyba, tel. Nr. 57777. Tinklalapis skirtas Vidaus reikalų informacinės sistemos naudotojams dėl kompiuterių, sistemų gedimų, informacijos suteikimo, sutrikus programinės įrangos veikimui ir pan. Spauskite „Prisijungti“ ir registruokite užklausas.
www.esaugumas.lt Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnybos specializuotoje svetainėje pateikiama išsami informacija apie saugumą elektroninėje erdvėje. Šioje svetainėje galima rasti informacijos apie dažniausiai iškylančias problemas internete: kompiuterių ir mobiliųjų įrenginių virusus, nepageidaujamą elektroninį paštą (angl. spam), sukčiavimo būdus internete, kitas galimas grėsmes saugumui, taip pat pateikiama rekomendacijų, patarimų, kaip išvengti galimų incidentų. Atskira skiltis skiriama ir elektroninės bankininkystės naudotojams: pateikiamos pagrindinės naudojimosi tokiomis paslaugomis taisyklės, patarimai, kaip pasirinkti slaptažodžius, padės apsaugoti savo finansus.