Skip to main content
BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Alvyda Pupkovienė

Informatikos ir ryšių departamento direktoriaus pavaduotoja

Gyvenimo aprašymas

Gimimo data 1968 m. liepos 21 d.
Išsilavinimas
1991 m. Baigė Vilniaus universiteto Taikomosios matematikos specialybės kursą.
Profesinė veikla
Nuo 2006 sausio mėn. Informatikos ir ryšių departamento prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos direktoriaus pavaduotoja.
2002–2006 m. Informatikos ir ryšių departamento prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos Informacijos apdorojimo skyriaus vedėja.
1994–2002 m. Informatikos ir ryšių departamento prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos Informacijos apdorojimo skyriaus viršininko pavaduotoja Eksploatacijos poskyrio viršininkė.
1992–1994 m. Informatikos tarnybos prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos Kompiuterizuotų pasų išrašymo skyriaus Duomenų banko vedimo poskyrio inžinierė programuotoja.
Papildoma informacija
Apdovanojimai Vidaus reikalų ministro padėka už ilgametį ir nepriekaištingą darbą organizuojant ir išrašant Lietuvos Respublikos piliečio pasus.
Šeiminė padėtis Ištekėjusi, turi du sūnus.

Dokumentai