Skip to main content
BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Viktorija Rūkštelė

Informatikos ir ryšių departamento direktorė

Gyvenimo aprašymas

Gimimo data 1978 m. vasario 15 d.

Išsilavinimas

 
2016 m. Baigė Vilniaus Universiteto Verslo informatikos studijų programą. Įgijo informacinių sistemų magistro laipsnį.
2009 m. Baigė Vilniaus vadybos aukštosios mokyklos vadybos ir verslo administravimo programą. Įgijo finansininko bakalauro kvalifikacinį laipsnį.

Profesinė veikla

 
Nuo 2023 birželio mėn. Informatikos ir ryšių departamento prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos direktorė.
2022-2023 m. VĮ Žemės Ūkio duomenų centro (buvo VĮ Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centras) Informacinių technologijų departamento direktorė.
2021-2022 m. UAB Smart Technologies projekto vadovė.
2017-2020 m. Nacionalinės teismų administracijos Informacinių technologijų skyriaus vedėja.
2015-2017 m. Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Veiklos planavimo ir pokyčių valdymo skyriaus vedėja.
2013-2015 m. Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Fondo finansų ir apskaitos skyriaus vedėjo pavaduotoja.
Papildoma informacija  
Užsienio kalbos Anglų, rusų.
   

 

Dokumentai