Skip to main content
BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Informacija asmenims teikiama telefonu +370 5 271 7256 ir el. paštu .

 

Prašymus ir skundus galima pateikti tiesiogiai asmeniui ar jo atstovui atvykus į Informatikos ir ryšių departamento priimamąjį adresu Šventaragio g. 2, Vilniuje, atsiuntus prašymą arba skundą paštu, per kurjerį arba elektroninėmis priemonėmis per Nacionalinę elektroninių siuntų pristatymo, naudojant pašto tinklą, informacinę sistemą (E. pristatymo sistema) arba el. paštu .

 

Prašymai dėl Įtariamųjų, kaltinamųjų ir nuteistųjų registro pažymų (teistumo / neteistumo pažymos), Administracinių nusižengimų registro ir išrašų išdavimo gali būti pateikiami:

  • elektroniniu būdu per Elektroninių paslaugų portalą

https://epaslaugos.ird.lt/login?returnUrl=%2Ff003 ;

  • tiesiogiai, pareiškėjui ar jo atstovui atvykus į Informatikos ir ryšių departamento priimamąjį Vilniuje, Šventaragio g. 2;
  • paštu adresu: Informatikos ir ryšių departamentui Šventaragio g. 2, LT-01510 Vilnius;
  • elektroniniu paštu  (jei yra galimybė identifikuoti pareiškėją).

 

Pažymos ir išrašai, pasirašyti elektroniniu parašu ADOC formatu teikiami elektroniniu būdu per Elektroninių paslaugų portalą. Popierinės formos pažymos ir išrašai siunčiami registruota pašto siunta prašyme nurodytu adresu arba įteikiami asmeniui ar jo atstovui atvykus į Informatikos ir ryšių departamento priimamąjį adresu Šventaragio g. 2, Vilniuje. Pareiškėjas ar jo atstovas atsiimdamas registro pažymą ar išrašą tiesiogiai Informatikos ir ryšių departamento priimamajame pateikia savo galiojantį asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, pareiškėjo atstovas papildomai pateikia atstovavimą liudijantį dokumentą.

 

Daugiau informacijos apie Informatikos ir ryšių departamento teikiamas paslaugas rasite https://www.ird.lt/lt/