Skip to main content Skip to main content
Šriftas:
A
A
A
Fonas:
baltas
Juoda
Iliustracijos:
Rodyti
Slėpti
BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Valstybės tarnautojų registras (VATARAS) įsteigtas 2005 m. gruodžio 29 d. reorganizavus Lietuvos Respublikos valdininkų registrą į Valstybės tarnautojų registrą keičiant objektų sudėtį ir duomenų rinkimo tvarką. Reorganizacija pradėta Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu 2002 m. rugpjūčio 10 d. Nr. 1255 „Dėl Lietuvos Respublikos valdininkų registro reorganizavimo į Valstybės tarnautojų registrą ir Valstybės tarnautojų registro nuostatų patvirtinimo“.

Valstybės tarnautojų registras reorganizuotas, keičiant Valstybės tarnautojų registro tvarkytoją 2019 m. rugpjūčio 1 d. Informatikos ir ryšių departamentas prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos tapo Registro tvarkytoju ir Registre tvarkomų asmens duomenų tvarkytoju.

Registro objektai yra:

 

NUOSTATAI: 

Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2002 m. rugpjūčio 10 d. nutarimas Nr. 1255 „Dėl Valstybės tarnautojų registro nuostatų patvirtinimo“

 

NUORODOS:

Atviri valstybės tarnybos duomenys

Valstybės tarnybos portalas (paslaugas, susijusias su atranka į valstybės tarnybą, teikia Valstybės tarnybos departamentas prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos)

 

INFORMACIJA ĮSTAIGOS DUOMENŲ TVARKYTOJUI:

Įstaigos vadovas, norėdamas paskirti asmenį, atsakingą už VATARAS ir VATIS duomenų tvarkymą/peržiūrą, kartu su lydraščiu turi pateikti Informatikos ir ryšių departamentui:

SVARBU! Pasižadėjimas yra pildomas tik pirmą kartą prašant suteikti prisijungimo teises, taip pat pakeitus pasižadėjimo formą. Būtina nurodyti pasižadėjimo datą! Be datos pateikti pasižadėjimai nebus priimami.

SVARBU! Pildant prašymą, būtina užpildyti visus laukus! Prašymai, kuriuose nebus užpildyti data, registracijos numeriai ar kiti laukai, nebus priimami.

Kadangi bus suteikiama prieiga prie asmens duomenų, tai atsižvelgiant į BDAR vientisumo ir konfidencialumo principą pildant prašymą BŪTINA įrašyti KIEKVIENOS pavaldžios įstaigos, su kurios duomenimis bus dirbama pavadinimą.

SVARBU! Dokumentai teikiami Informatikos ir ryšių departamentui prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos raštu arba pasirašyti kvalifikuotu el. parašu (prašymas – tiesioginio vadovo, pasižadėjimas – naudotojo).