Skip to main content
BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Informatikos ir ryšių departamentas prie LR VRM informuoja apie sukurtas naujas viešąsias elektronines paslaugas –  Nusikalstamų veikų žinybinio registro duomenų pagrindu parengtų statistinių ataskaitų duomenų apie nusikalstamumą Lietuvos Respublikoje nuo 2003 m. gegužės mėn. (2003-05-01 įsigaliojo naujasis Lietuvos Respublikos baudžiamasis kodeksas) analitines priemones, skirtas atlikti neatlygintiną nusikalstamumo duomenų paiešką pagal individualų duomenų naudotojo poreikį ir suteikiančias galimybę duomenis filtruoti pagal pasirinktus parametrus, juos analizuoti, palyginti pagal laikotarpius, Lietuvos Respublikos savivaldybes ar kitus rodiklius, atvaizduoti grafiškai, duomenų ataskaitą suformuoti pagal pasirinktą formatą (PDF, Excel arba CSV), ją atspausdinti ar atsisiųsti.

Statistinių duomenų apie užregistruotas ir ištirtas nusikalstamas veikas pagal laikotarpius, savivaldybes, Baudžiamojo kodekso straipsnius, priimtus procesinius sprendimus, nusikalstamų veikų padarymo aplinkybes, apie  įtariamus / kaltinamus nusikalstamų veikų padarymu asmenis ir asmenis, nukentėjusius nuo nusikalstamų veikų, pagal lytį, amžių, išsilavinimą, užimtumą ir kitas charakteristikas, paieškas galima atlikti pasirinkus žemiau nurodytas sritis.

Nusikalstamumo duomenų rinkinių naudojimosi instrukcija.