Skip to main content Skip to main content
Šriftas:
A
A
A
Fonas:
baltas
Juoda
Iliustracijos:
Rodyti
Slėpti
BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

DBSIS sukūrimo ir įdiegimo projekto pristatymo renginys

2021 11 03

Informuojame, kad 2021 m. lapkričio 9 d. 10 val. įvyks Dokumentų valdymo bendrosios informacinės sistemos (toliau – DBSIS) sukūrimo ir įdiegimo projekto pristatymas viešojo sektoriaus institucijoms ir visuomenei.

DBSIS sukūrimo ir įdiegimo projektas yra bendrai finansuojamas iš 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 10 prioriteto „Visuomenės poreikius atitinkantis ir pažangus viešasis valdymas“ Nr. 10.1.1-ESFA-V-913 priemonės „Viešojo valdymo institucijų vidaus administravimo tobulinimas“ lėšų. Projektą įgyvendina Informatikos ir ryšių departamentas prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos.

Numatyta, kad per pirmąjį DBSIS plėtros etapą, t. y. iki projekto įgyvendinimo pabaigos 2023 m. rugsėjo 1 d., DBSIS paslaugų gavėjais taps ne mažiau kaip 501 valstybės ir savivaldybių institucijos, įstaigos ir įmonės. Vėlesniuose informacinės sistemos plėtros etapuose DBSIS paslaugomis pamažu pradės naudotis visos valstybės ir savivaldybių institucijos, įstaigos ir įmonės.

Renginys vyks nuotoliniu būdu. Renginys atviras visiems, todėl išankstinės registracijos nebus. Norėdami dalyvauti tiesioginėje renginio transliacijoje, atverkite šią nuorodą.

Dokumentai