Skip to main content
Position Name Surname Phone:
Cabinet no.
Deputy Director Alvyda Pupkovienė
348
Deputy Director Artūras Kavolis
356
Position Name Surname Phone:
Cabinet no.
Head of Division Vitalija Šatienė
346
Adviser Irma Bagdzevičienė
404
Chief Specialist Beatričė Česnavičienė
403
Chief Specialist Deima Savukynaitė
403
Chief Specialist Tomas Girininkas
146
Chief Specialist Ala Galinienė
403
Chief Specialist Kristina Križianauskaitė
402
Chief Specialist Laima Gatelytė
402
Chief Specialist Eglė Mikaliūnienė
402
Chief Specialist Rita Vilemienė
Priimamasis
Chief Specialist Diana Janavičienė
Priimamasis
Klientų informavimo tarnautojas Edvardas Balika
Priimamasis
Teisininkas Arūnas Budrevičius
403
Materialinių vertybių ir paslaugų administratorius Gediminas Antanas Šlėkta
110
Materialinių vertybių ir paslaugų administratorius Valerij Lastovskij
106
Materialinių vertybių administratorius Liudmila Pledienė
106
Materialinių vertybių administratorius Zita Skendelienė
110
Materialinių vertybių administratorius Jurijus Čivilis
146
Raštinės administratorė Irena Cholodinskaja
360
Raštinės administratorė Judita Jaruševičiūtė
360
Archyvo tvarkytoja Roma Norkutė
403
Position Name Surname Phone:
Cabinet no.
Head of Division Augustinas Zeirys
354
Chief Specialist Aurelijus Leipus
A3
Chief Specialist Aušra Ozolinia
A3
Chief Specialist Rasa Būdienė
109
Chief Specialist Žydrūnas Kviklys
109
Projektų vadovė Vilma Misiukonienė
Projektų administratorius Algirdas Šakalys
A3
Position Name Surname Phone:
Cabinet no.
Head of Division Renata Mačiulevičienė
358
Adviser Valentinas Kraujalis
246
Chief Specialist Violeta Križanauskienė
407
Informacinių technologijų ir ryšių saugumo specialistas Darius Jelinskij
246
Position Name Surname Phone:
Cabinet no.
Head of Division Virginija Raudonienė
305
Adviser Daiva Bukauskienė
305
Informacinių technologijų sistemų administratorius Saulius Šimukauskas
305
Position Name Surname Phone:
Cabinet no.
Head of Division Donatas Kalvaitis
149
Adviser Saulius Kalpokas
Kompiuterių sistemų administratorius Arminas Žvirblis
136
Kompiuterių sistemų administratorius Juozas Baubonis
136
Informacinių technologijų sistemų administratorius Romualdas Šaulys
142
Informacinių technologijų sistemų administratorius Tadeušas Tyminskis
151
Kompiuterių sistemų inžinierius Andrius Juozas Paliušis
151
Computer Systems Specialist Rolandas Šikšnelis
136
Computer Systems Specialist Darius Lemešis
136
Computer Systems Specialist Edvinas Karalis
136
Computer Systems Specialist Adolfas Serapinas
136
Elektronikos ir telekomunikacijų inžinierius Rolandas Karpičius
136
Kompiuterių sistemų specialistė Viktorija Petrovaitė
136
Senior Specialist Neris Simanonytė
138
Senior Specialist Kristina Bundzienė
138
Senior Specialist Jevgenija Rozepal
138
Senior Specialist Lidija Petrova
138
Senior Specialist Genė Baukienė
138
Position Name Surname Phone:
Cabinet no.
Adviser Algimantas Saugėnas
107
Chief Specialist Vaidutė Launagienė
109
Tinklo analitikas Vilius Vaitkus
103
Tinklo administratorius Almantas Venckus
108
Tinklo administratorius Ramūnas Rulevičius
108
Tinklo administratorius Vilius Dereškevičius
108
Telefono ryšio inžinierius Alina Rulevičienė
103
Elektronikos ir telekomunikacijų inžinierius Viktoras Žučenka
102
Radijo ryšio inžinierius Donatas Kondrotas
101
Radijo ryšio inžinierius Ramūnas Bakšys
105
Radijo ryšio inžinierius Vytautas Rimkevičius
105
Radijo ryšio technikas Jurijus Iljinas
101
Paslaugų administratorius Jolanta Makauskienė
107
Position Name Surname Phone:
Cabinet no.
Head of Division Neringa Rukšėnienė
352
Adviser Violeta Žilinskienė
140
Chief Specialist Jurgita Vaičiulienė
144
Chief Specialist Janina Gudonė
140
Chief Specialist Gelena Nedoltovskaja
145
Chief Specialist Ala Ogilbienė
144
Chief Specialist Pavel Korotkich
144
Chief Specialist Saulius Riauba
104
Senior Specialist Milda-Ona Trinkūnienė
147
Computer Systems Specialist Gintautas Kirdeikis
406
Chief Specialist Danguolė Bikmanaitė
147
Chief Specialist Liusia Kundrotienė
145
Senior Specialist Svetlana Bril
406
Senior Specialist Liudmila Fedotenkova
145
Senior Specialist Tatjana Glušakova
145
Chief Specialist Iraida Purlienė
406
Senior Specialist Zigmantas Macijauskas
145
Specialist Danguolė Bareikienė
147
Position Name Surname Phone:
Cabinet no.
Adviser Rima Žvinienė
301
Chief Specialist Nelė Zuj
312
Chief Specialist Eglė Matuizienė
312
Chief Specialist Lina Sviščiauskaitė
413
Chief Specialist Saulius Klovas
301
Chief Specialist Valentina Zagorskienė
401
Chief Specialist Nijolė Perednienė
301
Chief Specialist Audinga Tolvaišaitė
301
Chief Specialist Jovita Jankoit
301
Chief Specialist Gitana Norkūnienė
301
Chief Specialist Edita Kiudienė
301
Chief Specialist Rima Afanasjeva
409
Chief Specialist Irena Vasiljevienė
301
Chief Specialist Jelena Popova
301
Chief Specialist Laima Sakalauskienė
401
Chief Specialist Giedrė Kavarskienė
401
Chief Specialist Nijolė Markūnaitė
409
Senior Specialist Danguolė Paliokienė
405
Senior Specialist Liubovė Triščeikina
401
Senior Specialist Ilona Počopko
301
Senior Specialist Jolanta Kosteva
401
Specialist Eglė Dobužinskaitė
409
Specialist Rasa Bandzevičiūtė
405
Specialist Asta Pipirienė
409
Specialist Tatjana Lanevskaja
301
Specialist Rima Audronė Sviščiauskienė
401
Specialist Lilija Jonelienė
401
Attention! The employees' e-mail addresses are composed according to this scheme without using Lithuanian letters, for example: [email protected]